Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Giriş yap

 

Seks Hayatınızı Nasıl Değiştirirsiniz ?

  • Street: istanbul
  • City: İstanbul
  • İlan Tarihi: Mart 14, 2022 3:34 pm
  • İlan Bitiş: Bu ilanin süresi doldu
eskort istanbul

Açıklama

Bu abartılı, biraz sıkıcı ‘yeni yıl, yeni ben’ alanına adım atmadan, dikkatleri cinsel yaşamlara çeviriyoruz ve soruyoruz: Kendi hayatınızdan gerçekten mutlu ve tam olarak memnun musunuz?

Cevap hemen evet değilse, şimdi seks hayatınıza biraz sevgi göstermenin zamanı geldi. Heyecan verici bir seks hayatını sürdürmek için çok fazla baskı var ama gerçek şu ki, her şeyi canlı ve ilginç tutmak o kadar da zor değil – sadece biraz zaman ve çaba gerektiriyor.

Seks Hakkında Konuşmaktan Korkma

Bunu yeterince söyleyemeyiz – burada açık ve dürüst iletişim çok önemlidir. Seks hayatınızda değişiklikler yapmak istiyorsanız, partnerinizin buna dahil olmasına izin verin.

Sohbeti açmak, onları bir şeyleri değiştirme ihtiyacı konusunda sizinle hemfikir bulabilir ve daha da önemlisi, oradan nereye gittiğiniz konusunda topun yuvarlanmasını sağlayabilir. Açıkça konuşarak, birbirinizin yatak odasındaki beğenileri ve tercihleri ​​hakkında daha fazla bilgi edinecek ve belki de daha fazlasını yapacaksınız.

Buradaki sır, konuşmayı asla bırakmamanız gerektiğidir. Seks sonrası tartışmalar oldukça sıkıcı gelebilir, ancak seans hakkında her birinizin neyi sevdiğinizi (ve pek sevmediğinizi) öğrenmenin harika bir yoludur.   

Kendini Her Yerde Sev

Çift olsanız da olmasanız da, bu yıl biraz ‘ben’ zamanına dalmak şart. Mastürbasyon ruh halini yükseltir, uykuyu iyileştirir, stresi azaltır ve beden güvenini artırır. Bu, en sevdiğin oyuncağınla yatağa atlamak için yeterli bir sebep!

Ancak bunun yanı sıra, vücudunuzu gerçekten keşfetmek, neyi sevdiğinizi ve nereye dokunulmasından hoşlandığınızı belirlemenize yardımcı olabilir – ve bu, eşiniz için bilinmesi gereken bilgilerdir!

En Sevdiğiniz Oyuncakları Keşfedin

Sadece tek başına oynamaktan çok uzak, seks oyuncakları bu tutku faktörünü hızlandırmak için gitmeniz gereken şey olmalı. Daha önce hiç seks oyuncakları kullanmadıysanız, biraz korkutucu olabilir. Ancak, eşinizle neyi denemek (ve nelerden kaçınmak istediğinizi) hakkında açıkça konuşun ve onun için olsun, oyuncak almak için birlikte alışverişe gidin ve bu , olası şeylere biraz heyecan katmanın harika bir yoludur. rutin hale gelmek.

Seks oyuncakları, yalnızca insan dokunuşuyla her zaman mümkün olmayan duyumları getirdikleri için cinsel ilişkilerimize başka bir boyut katarlar ve ileri teknoloji, günümüz seks oyuncaklarında harikalar yaratmıştır.

Etiket yok

1135 gösterim, 1 gün

  

İlan ID: 180622f5efc2513d

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.